دانلود آهنگ جدید برای اسم لیلا از علی اکبر جسمانی به نام لیلا تو همان گل ناز بهاری لیلا که نشسته به روی خیالی لیلا با کیفیت بالا 320 لینک مستقیم mp3 موزیک صوتی همرا با متن ترانه

Ahang leila to haman gole naz bahari az Ali Akbar Jesmani

دانلود اهنگ لیلا تو همان گل ناز بهاری علی اکبر جسمانی (لیلا که نشسته به روی خیالی لیلا)

لیلا تو همان گل ناز بهاری لیلا که نشسته به روی خیالی لیلا./!♬! تو ترانه عاشقی پائیز تو نسیم وزیده بر این نیزار ای جان لیلا./!♬!

تو همان صدفی که برون ترود زِ دلش همه در./!♬!./!♬! تو همان صنمی که ز نور رخش بشود همه گل./!♬! تو که آتشی و دل من چو سپه بپرد به هوایت لیلا./!♬! تو همان سحری که رسیده به داد دلم همه شب./!♬! تو همان نفسی که برون نرود دگر از دل من./!♬! تو که آتشی و دل من چو سپه بپرد به هوایت لیلا./!♬!

♪♪♪ ♪♪♪ دانلود آهنگ لیلا تو همان گل ناز بهاری علی اکبر جسمانی (لیلا که نشسته به روی خیالی لیلا) ♪♪♪ ♪♪♪

لیلا دل و جان مرا بردی لیلا که تمام وجودم./!♬! ازان تو شد لیلا، تو که عطر تنت شده پر در جان./!♬! تو که موی شبت شده پر دربان ای جان./!♬!

تو همان صدفی که برون ترود زِ دلش همه در./!♬! تو همان صنمی که زِ نور رخش بشود همه گل./!♬! تو که آتشی و دل من چو سپه بپرد به هوایت لیلا./!♬! تو همان سحری که رسیده به داد دلم همه شب./!♬! تو همان نفسی که برون نرود دگر از دل من./!♬! تو که آتشی و دل من چو سپه بپرد به هوایت لیلا./!♬!

لینک دانلود آهنگ

عزیز میمیرم غم و تو چشات ببینم - موزیک ایرانی

زندگی بی تو دیگه عمرا بارون بی تو دیگه عمرا - موزیک ایرانی

واسه تو میزنه قلبم اومدی تو دلم کم کم - موزیک ایرانی

لینک دانلود آهنگ من که پشیمونم تو رو نمیدونم (اصلی و رایگان)

لینک دانلود آهنگ شایدم تنهاییات تنهات نذاره (اصلی و رایگان)

لینک دانلود آهنگ آهای پریزاد دست مریزاد (اصلی و رایگان)

لینک دانلود آهنگ لیلا تو همان گل ناز بهاری (اصلی و رایگان)

تو ,لیلا ,♬ ,دل ,گل ,بهاری ,♬ تو ,تو همان ,دل من ,تو که ,لیلا ♬
مشخصات
آخرین مطالب این وبلاگ
آخرین جستجو ها